IMPREZY I WYDARZENIA HARLEY-DAVIDSON<sup>®</sup>

AMERICAN DAY #6

AMERICAN DAY #6

Address

ul. Górczewska 30
Warszawa (Wola)
Warszawa 01-147

27 sierpień 2016 11:00 - 22:00

Kalifornijskie słońce nad Wisłą? Tak kochani - już szósty raz będziecie je mogli poczuć w ostatnią sobotę wakacji 27-08-2016. Zapraszamy na AMERICAN DAY!

Warszawski salon Harley-Davidson Liberator zabierze Was w podróż w czasie do lat 50tych ubiegłego wieku. Podczas szóstej już edycji Pikniku Miłośników Amerykańskiej Motoryzacji w otoczeniu olśniewających pin-up girls i przy dźwiękach rock and rolla podziwiać będziecie mogli piękne samochody i fantastyczne motocykle rodem z USA wspierane polską kreatywnością i myślą technologiczną.
Genialne projekty rodzimych wystawców będą brały udział w konkursach na Best Car i Best Bike, o tym który wygra - zdecydują uczestnicy American Day w obiektywnym głosowaniu. W tym roku przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych. Konkurs na najlepiej wystylizowane w klimacie ameryki lat 50tych dziecko. Pomoc w stylizacji dzieci będziecie mogli znaleźć na stoisku Pin-up Candy, która zaszczyci nas również swoimi występami burleski po zmroku.
Podczas Pikniku czekać na Was będą wystawcy z całej Polski jak i z zagranicy, pragnący zaprezentować swoje dokonania na polu customizacji motocykli i samochodów, ale również mistrzowie aerografu i pinstripingu oraz wszelkiej maści artyści specjalizujący się w nadawaniu indywidualnego charakteru - nie tylko pojazdom, ale również poprzez ozdabianie ciała tatuażem. Na miejscu skorzystać będzie można również z usług barbera, który zadba o naszych przystojnych Brodaczy, a dla naszych Pań szerokie spektrum dodatków, odzieży i biżuterii w klimacie rockabilly. Wszyscy chętni będą mogli również ruszyć w motocyklowo-samochodowej paradzie ulicami Warszawy. Nie zabraknie także tradycyjnego już palenia gumy i pokazu low-riderów a o Wasze brzuchy zadbają specjaliści kuchni amerykańskiej - wśród nich Hard Rock Cafe Warszawa i ich legendarne już hamburgery.


Przez cały dzień muzycznie dopieszczać Was DJ Kuczijo. Wieczorem odbędą się koncerty najlepszych kapel w klimacie rock'n'rolla i rockabilly - Bluberry Hill, Jerry's Fingers oraz zupełna nowość swingujące Singin' Birds. A gdy zapadnie zmrok o ucztę dla oczu zadba gwiazda burleski Pinup Candy oraz gorrrrące PsychoDolls!
Serdecznie zapraszamy do Liberatora w ostatnią sobotę wakacji 27.08 od godziny 11.
Wjazd - 10 zł.
Panie wystylizowane w klimacie pin-up wchodzą za darmo.
Kontakt dla wystawców.
Sylwia: s.borowska@liberator.pl, tel. 515-069-042

Tomek: t.skorka@liberator.pl, tel. 512-110-763

Powrót do poprzedniej strony