Najnowsze wiadomości

Kolejny AMERICAN DAY już wkrótce!

04 wrzesień 2017

Kolejny AMERICAN DAY już wkrótce!

Kalifornijskie słońce nad Wisłą?


Tak kochani - już siódmy raz będziecie je mogli poczuć w ostatnią sobotę wakacji 26-08-2017. Zapraszamy na AMERICAN DAY! Warszawski salon Harley-Davidson Liberator zabierze Was w podróż w czasie do lat 50tych ubiegłego wieku. Podczas siódmej już edycji Pikniku Miłośników Amerykańskiej Motoryzacji w otoczeniu olśniewających pin-up girls i przy dźwiękach rock and rolla podziwiać będziecie mogli piękne samochody i fantastyczne motocykle rodem z USA wspierane polską kreatywnością i myślą technologiczną.

Genialne projekty rodzimych wystawców będą brały udział w konkursach na Best Car i Best Bike, o tym który wygra - zdecydują uczestnicy American Day w obiektywnym głosowaniu. W tym roku przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych. Konkurs na najlepiej wystylizowane w klimacie ameryki lat 50tych dziecko. Pomoc w stylizacji dzieci będziecie mogli znaleźć na stoisku Pin-up Candy, która zaszczyci nas również swoimi występami burleski po zmroku.
Podczas Pikniku czekać na Was będą wystawcy z całej Polski jak i z zagranicy, pragnący zaprezentować swoje dokonania na polu customizacji motocykli i samochodów, ale również mistrzowie aerografu i pinstripingu oraz wszelkiej maści artyści specjalizujący się w nadawaniu indywidualnego charakteru - nie tylko pojazdom, ale również poprzez ozdabianie ciała tatuażem. Na miejscu skorzystać będzie można również z usług barbera, który zadba o naszych przystojnych Brodaczy, a dla naszych Pań szerokie spektrum dodatków, odzieży i biżuterii w klimacie rockabilly. Wszyscy chętni będą mogli również ruszyć w motocyklowo-samochodowej paradzie ulicami Warszawy. Nie zabraknie także tradycyjnego już palenia gumy i pokazu low-riderów a o Wasze brzuchy zadbają specjaliści kuchni amerykańskiej - wśród nich Hard Rock Cafe Warszawa i ich legendarne już hamburgery.


Więcej informacji na stronie http://americanday.webwavecms.com

Powrót do poprzedniej strony