Our locations

HARLEY OWNERS GROUP®

HARLEY OWNERS GROUP®

Ponad milion członków na całym świecie! Harley Owners Group® (H.O.G®) - klub posiadaczy motocykli Harley® -jest największą na świecie, sponsorowaną organizacją zrzeszającą entuzjastów motocykli. Nasz oddział Warsaw Chapter istnieje już od 15 lat, wspólnie jeżdżąc pod jednym hasłem "Ride and have fun!"

Ale to coś więcej niż tylko organizacja dla motocyklistów. To ponad milion osób z całego świata połączonych we wspólnej pasji, dla których Harley-Davidson® stał się stylem życia.

Różnie zaczynaliśmy, ale połączyła nas pasja do tego jednego jedynego motocykla Harley-Davidson®

Ten wspaniały dźwięk silnika, ta niepowtarzalna klasyczna sylwetka motocykla, historia i tradycje z nim związane, ugruntowały naszą pasję motocyklową. Powstały i wciąż powstają nowe przyjaźnie,
a kolejne wyprawy pogłębiają naszą główną pasjęjazdę na motocyklu i tworzą nowe wspólne cele.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSAW CHAPTER

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

Klub działa pod patronatem dealera firmy Liberator Sp. z o.o.. Należymy do światowej rodziny klubów (chapterów) Harley Owners Group ®

PASJA

Naszym życiem jest jazda motocyklem Harley-Davidson®. Jego gang silnika i genialna sylwetka już podziałała i każdy z nas zakochał się dozgonnie.

DZIEDZICTWO

Naszym bogactwem jest historia naszego klubu Warsaw Chapter Poland, jak i bogate historie naszych członków.

JEDNA RODZINA

Jesteśmy grupą entuzjastów uwielbiających jazdę motocyklem Harley-Davidson. Nasze rodziny współdzielą naszą pasję i często bawimy się razem.

LIBERATOR Harley-Davidson®
ul. Górczewska 30
01-147 Wrszawa

NAPISZ DO NAS:
wchp@hogwarszawa.com