Our locations

HISTORIA MODYFIKACJI

HISTORIA MODYFIKACJI

"Motocykle od zawsze miały w sobie nutę dramatyzmu. Nie są dla każdego i nigdy nie będą. Jest to produkt, który można skrajnie wykorzystać do wyrażenia samego siebie". - Willie G. Davidson

„Ruch Custom”, który dziś się rozwija, narodził się tuż po II Wojnie Światowej. To właśnie firma Harley-Davidson® dostosowała wiele swoich motocykli, aby spełniały wymogi sił zbrojnych - były kochane przez wielu. Po wojnie, gdy gospodarka stawała na nogi, motocykle stawały się coraz bardziej popularne, a motocykliści zaczęli ich używać, by wyrażać siebie i wyróżniać się w tłumie.

W Harley-Davidson wciąż wspieramy tę pasję i oferujemy szeroki wachlarz części oraz akcesoriów, które inspirują na każdym kroku.

MOTOCYKLE ZMODYFIKOWANE W NASZYM SERWISIE:


SOFTAIL FXDR 117 - STAGE 4
Modyfikacja silnika 117ci Screamin’ Eagle Milwaukee-Eight Stage 4.


ROAD GLIDE 124"

, czyli ponad dwa litry pojemności skokowej, w zakupionym u nas Road Glide. Zestaw od S&S zawierający cylindry, tłoki, liftery i popychacze perfect fit, płytę i pompę oleju


SOFTAIL STREET BOB 107 Ci
- Układ wydechowy Vance & Hines, Stainless 2-1 Upsweep
-  Filtr powietrza Vance & Hines VO2 Cage
- Vance & Hines Fuell Pack FP3

 

Sportster 48 

Serwis i Części

Marcin Rasta Brewiński

Marcin Rasta Brewiński

Manager Salonu

...największy fan spektakularnych modyfikacji HD! Potrzebujesz odpowiednich części, akcesoriów lub pomysłu na przeróbkę motocykla? Rasta czeka na kontakt.
Ujeżdża Road King'a... oczywiście mocno przerobionego

+48 503.002.715, +48 (22) 837.46.14
rasta@liberator.pl

Karol Cieszyński

Karol Cieszyński

Service / Mechanik

Niby najmłodszy z ekipy, a już z 6-letnim doświadczeniem mechanika :) Miłośnik Harley-Davidson, który zadba z dokładnością o stan Twojego motocykla. Szczęśliwy posiadacz Sportstera 1200L

+48 (22) 837 46 14
serwis@liberator.pl

Rafał Brygoła

Rafał Brygoła

Service / Mechanik

Profesjonalna wiedza techniczna nabyta na kierunku Mechatronika czyni z Rafała rzetelnego mechanika, który najlepiej zadba o serwis Waszych motocykli. Skrupulatny i skupiony na pracy - czyli najlepsze cechy dobrego mechanika.

+48 (22) 837 46 14
serwis@liberator.pl

Marek

Marek

Transporty motocykli i wsparcie serwisu

Pozytywny duch serwisu HD Liberator.
Buber odpowiedzialny jest za transport państwa motocykli i wsparcie prac serwisowych.

+48 22 837 46 14
serwis@liberator.pl

Marcin Karpieński

Marcin Karpieński

Marcin ma ponad 20 lat praktyki pracy jako mechanik Hareley-Davidson. Po ukończeniu szkoły Motorcycle Mechanics Institute Harley-Davidson Unieversity w Orlando w 2001 roku przez kilka lat pracował w Central Florida Harley-Davidson a potem w Seminole Harley-Davidson. Po powrocie do Polski w 2008 roku, Marcin przez cały czas pracował przy motocyklach H-D.
Jest osoba pełną pasji i energii, która z należyta troską zajmie się Waszymi motocyklami, jak również będzie Was oczekiwał służąc radą przy doborze akcesoriów oraz chętnie skonsultuje Wasze pomysły przerobienia motocykla zarówno od strony mechanicznej jak i wizualnej.

+48 501608168
m.karpienski@liberator.pl


Battle of the Kings (CEE), 

Modyfikacja modelu
 Sportster IRON 883


Battle of the Kings (CEE), 

modyfikacja motocykla Street 750 zajął 3 miejsce wśród dealerów z Europy środkowej i Wschodnie, a PIERWSZE w POLSCE